Soutěž ve vizuální tvorbě "Jak to vidíš"

Technologická agentura ČR, která i v tomto roce vyhlásila soutěž pro kreativní žáky a studenty, stanovila termín uzávěrky soutěže do 30.11.2017. Pro letošní ročník se podařilo zajistit velmi atraktivní ceny ve výši 70 000,- Kč.

Cílem soutěže je vytvořit mladý obraz našeho zítřku ovlivňovaného stále více novými technologiemi a materiály.
„Je třeba, aby obrazy naší budoucnosti vytvářeli mladí lidé, kteří ještě nejsou ovlivňováni přímou profesní zodpovědností, jsou progresivním změnám nejblíže a budou jimi ovlivňováni nejdéle. Jsou citliví, schopní, kultivovaní. Těším se na jejich vize,“ řekl Petr Očko, předseda TA ČR.

Všem, kteří již  zájem o soutěž potvrdili, děkujeme a potvrzujeme, že nový termín uzávěrky soutěže je 30.11.2017, mohou tedy poslat další příspěvky, již zaslaná díla zůstávají v soutěži.
Veškeré informace o soutěži najdete zde.
Těšíme se na díla studentů a v příloze naleznete přesnou specifikaci cen pro vítěze.

V případě dotazů kontaktujte koordinátora soutěže:
Leoš Kopecký, kopecky@tacr.cz

6. 11. 2017