Víte kam po studiu - Váš názor nás zajímá, anketa pro studenty...

Milí studenti, vyjádřete svůj názor na svou budoucí kariéru!

Rádi bychom Vás pozvali k účasti v největší evropské studii v oblasti vzdělání a kariéry!

Kolem  950 vysokých škol po celé Evropě získává cenná data o spokojenosti svých studentů prostřednictvím šetření trendence Graduate Barometer. Naše vysoká škola se rovněž účastní letošního vydání této studie. Kolem 280 000 studentů se prostřednictvím sdílení svých cílů a motivací každoročně podílí na utváření budoucího akademického a pracovního prostředí ve své zemi i v celé Evropě.

Přispějete svým názorem i Vy? Zúčastněte se studie zde:

www.trendence-gradbarometer.eu

a získejte šanci vyhrát:

·         5 x dárkový poukaz v hodnotě 500 € *

·         10 x dárkový poukaz v hodnotě 200 € *

*Dárkový poukaz BestChoice Europe lze uplatnit ve více než 70 online obchodech. Hodnotu poukazu lze rozdělit mezi více partnerských obchodů a poukazy lze rovněž kombinovat.

Na konci dotazníku získáte přístup k výsledkům posledního vydání této studie. Na základě Vašich odpovědí jsou vysoké školy a zaměstnavatelé informováni o přáních nové generace a Vy zároveň obdržíte bezplatně ke stažení užitečné informace o studiu a kariéře.

Vaše odpovědi budou anonymní a Vaše data právně chráněna.

Nechte Vaši budoucnost být slyšet!

13. 10. 2015